Chris  Anderson, De TED-methode
Prijs
€25.00
ISBN
9789491845802
Bindwijze
paperback
Pagina's
320
Uitgever
Maven Publishing
Datum
17-05-2016

De TED-methode

Chris Anderson

Chris Anderson, dé man achter het wereldberoemde ideeën-imperium TED, legt in dit boek uit hoe iedereen een impactvolle en inspirerende presentatie kan geven.

De TED-methode legt uit hoe de beste presentaties tot stand komen én geeft je waardevolle tools om zelf het meeste uit je presentaties te halen. Maar let op: er is geen vaste formule. Of het nu gaat om de inhoud, het beeldmateriaal of je lichaamstaal: het doel is dat je de presentatie geeft die alleen jíj kan geven. En maak je geen zorgen: met deze tips zal het je natuurlijker afgaan dan je denkt.

Chris Anderson is directeur en curator van TED. Zijn mantra, ideas worth spreading, is inmiddels wereldberoemd en de TED-filmpjes zijn al meer dan een miljard keer bekeken. Anderson coachte de bekendste sprekers, en deelt exclusieve presentatie-inzichten van onder anderen Sir Ken Robinson, Elizabeth Gilbert, Monica Lewinsky en Matt Ridley.

'Er is niemand die zoveel voor het spreken in het openbaar heeft betekend als Anderson.' - JIM STOLZE, oprichter TEDxAmsterdam

'Chris Anderson is op veel punten de belichaming van zijn beroemde ideeën-organisatie.' - THE NEW YORK TIMES

DE BESTE INSIDER TIPS & TRICKS

€ 25.00 

Levertijd
1 à 2 werkdagen
Bezorgopties
Afhalen in winkel
gratis
Bezorgen in de stad Groningen per fietskoerier
€ 2,50
Bezorgen buiten Groningen
€ 2,95