Prijs
€13.95
ISBN
9780241248782
Bindwijze
paperback
Uitgever
Van Ditmar Boekenimport B.V.

My Name is Lucy Barton

Paperback edition of the latest novel from the author of the Pulitzer Prize winning }Olive Kitteridge{, this was longlisted for the Man Booker Prize. With appeal to fans of Anne Tyler, Carol Shields and A.M. Homes. 'A glorious novel, deft, tender and true. Read it' }Sunday Telegraph

€ 13.95

Dit boek is momenteel niet verkrijgbaar

Levertijd (indien niet voorradig)
Nederlandstalig
1 à 2 werkdagen
Engels- en Duitstalig
3 à 4 werkdagen
Bezorgopties
Afhalen in winkel
gratis
Bezorgen in de stad Groningen per fietskoerier
€ 2,50
Bezorgen buiten Groningen
€ 2,95