zoekresultaten

Libby  Page, Het eiland

Het eiland

Libby Page

Het eiland van Libby Page is een heerlijke roman over een piepklein eiland voor de kust van Schotland met een gemeenschap met een groot hart. Soms moet je ergens naar terugkeren om verder te kunnen. [lees verder]

Merel van Vroonhoven, De stap

De stap

Merel van Vroonhoven

De stap van voormalig topbestuurder Merel van Vroonhoven is het inspirerende en openhartige verhaal over een zoektocht naar een betekenisvol leven, over veerkracht en het durven kiezen voor idealen. [lees verder]

Rik  Kuiper, Die ene leerling

Die ene leerling

Rik Kuiper

In Die ene leerling van Rik Kuiper lees je de opwekkende en aangrijpende verhalen van docenten die vertellen over die ene leerling die hun kijk op het onderwijs voor altijd veranderde. [lees verder]

Annemiek  Leclaire, Het gesprek van je leven

Het gesprek van je leven

Annemiek Leclaire

Het gesprek van je leven van Annemiek Leclaire is een bundeling van interviews met BN’ers over het gesprek dat ze nooit zijn vergeten. Met onder meer Sigrid Kaag, Sunnery James en Claudia de Breij. [lees verder]

Sally  Rooney, Prachtige wereld, waar ben je

Prachtige wereld, waar ben je

Sally Rooney

Prachtige wereld, waar ben je is de nieuwe excellente roman van Sally Rooney, bekend van Gesprekken met vrienden en Normale mensen. Over vier mensen die elkaar liefhebben en elkaar pijn doen. [lees verder]

Tijdschrift  Hard Gras, Hard gras 140 - oktober 2021

Hard gras 140 - oktober 2021

Tijdschrift Hard Gras

Hard gras 140: Messi Vlucht. Deze Hard Gras voorziet de lezer van verhalen, reportages en voor- en nabeschouwingen. Met o.a. Ilse Warringa (De luizenmoeders). [lees verder]

Robert  Pollack, De Vier Elementen

De Vier Elementen

Robert Pollack

In De Vier Elementen van Robert Pollack onderzoekt advocaat Leo Spier of zijn Duitse cliënt naziroofkunst verbergt. Een roman over familiegeheimen, voor de fans van Joël Dicker en Donna Tartt. [lees verder]

Frank van Pamelen, Het derde boek

Het derde boek

Frank van Pamelen

De thriller Het derde boek van Frank van Pamelen, het derde deel in de Huizinga-serie, is een spannende speurtocht door de geschiedenis vol oude dichtregels, antieke kaarten en pauselijke geheimen. [lees verder]