zoekresultaten

Hard gras 140 - oktober 2021

Tijdschrift Hard Gras

Hard gras 140: Messi Vlucht. Deze Hard Gras voorziet de lezer van verhalen, reportages en voor- en nabeschouwingen. Met o.a. Ilse Warringa (De luizenmoeders). [lees verder]

De stap

Merel van Vroonhoven

De stap van voormalig topbestuurder Merel van Vroonhoven is het inspirerende en openhartige verhaal over een zoektocht naar een betekenisvol leven, over veerkracht en het durven kiezen voor idealen. [lees verder]

De Vier Elementen

Robert Pollack

In De Vier Elementen van Robert Pollack onderzoekt advocaat Leo Spier of zijn Duitse cliënt naziroofkunst verbergt. Een roman over familiegeheimen, voor de fans van Joël Dicker en Donna Tartt. [lees verder]

Het derde boek

Frank van Pamelen

De thriller Het derde boek van Frank van Pamelen, het derde deel in de Huizinga-serie, is een spannende speurtocht door de geschiedenis vol oude dichtregels, antieke kaarten en pauselijke geheimen. [lees verder]

Normale mensen - tv editie

Sally Rooney

Intense liefdesgeschiedenis over de diepgaande invloed die geliefden op elkaars leven hebben – en het groeiende besef daarvan als de jaren verstrijken. Deze roman laat je je eigen liefdes herbeleven. [lees verder]

Onder buren

Juli Zeh

Onder buren van Juli Zeh gaat over onze vooroordelen, zwakheden en angsten, en bovenal over onze kracht die bovenkomt zodra we onze menselijkheid durven tonen. Voor liefhebbers van Ons soort mensen. [lees verder]

Sluiproute Brussel

Lise Witteman

Het onthullende boek Sluiproute Brussel van Follow The Money-correspondent Lise Witteman is een geruchtmakende reconstructie over de doorwerking van de Rutte-doctrine in Europa. [lees verder]

Identiteit

Milan Kundera

In de roman Identiteit van Milan Kundera is er geen ramp, geen overspel en toch belanden Jean-Marc en Chantal in een proces vol misverstanden dat op hun scheiding lijkt af te koersen. [lees verder]