Zoekresultaten

Philippus en Alexander

Adrian Goldsworthy

Alexander de Grote spreekt enorm tot de verbeelding. Zijn vader, Philippus II, is minder bekend. Je kunt het verhaal van Alexander echter niet los zien van dat van zijn vader, toont Goldsworthy. [lees verder]

Hannibals meesterzet en Glorie van Rome - pakket

Adrian Goldsworthy

Pakket met 2 boeken: 9789401915076 - Hannibal's meesterzet en 9789401916073 - De glorie van Rome. [lees verder]

Pakket Zij/Hij -Livia + Augustus

Adrian Goldsworthy

Pakket bestaande uit 2 titels: 9789401912341 - Augustus en 9789401912365 - Livia. [lees verder]

De glorie van Rome

Adrian Goldsworthy

In 'De glorie van Rome' beschrijft oudhistoricus Adrian Goldsworthy de werking en de kracht van het Romeinse leger, en laat hij zien waarom dit het succesvolste leger ooit was. [lees verder]

Hannibals meesterzet

Adrian Goldsworthy

Meesterverteller Adrian Goldsworthy schrijft in 'Hannibals meesterzet' over de bekendste slag uit de oudheid. Op 2 augustus 216 voor Christus behaalde generaal Hannibal in het Italiaanse Cannae zijn meest glorieuze overwinning voor Carthago. In een van de bloedigste veldslagen ooit kwam zijn schitterende strategie eindelijk tot zijn recht. Hannibals huurlingenleger was een ... [lees verder]

De Muur van Hadrianus

Adrian Goldsworthy

Ga met historicus Adrian Goldsworthy op reis langs de noordgrens van het Romeinse Rijk en lees in 'De Muur van Hadrianus' over de bouw van dit monument en het leven van de soldaten die er woonden. [lees verder]

Augustus

Adrian Goldsworthy

'Augustus' van Adrian Goldsworthy is een diepgravende biografie van de Romeinse keizer, voor liefhebbers van Tom Holland en Mary Beard. [lees verder]

Pax Romana

Adrian Goldsworthy

'Pax Romana' van Adrian Goldsworthy biedt een compleet en meeslepend overzicht van de Romeinse vrede onder keizers als Julius Caesar, Augustus en Marcus Aurelius. [lees verder]